اسلایدر

آیا شما با نحوه ی فروش مستقیم انواع سبوس و آردک برنج  دامی در بازار داخلی کشور ما آشنایی دارید؟

فروش مستقیم انواع سبوس و آردک برنج دامی

دو فاکتور مهم در انتخاب خوراک دام و طیور قیمت و ارزش غذایی مواد میباشند.از محصولاتی که می تواند در جیره های غذایی دام و طیور این فاکتور ها داشته باشند می‌توان به سبوس و آرد برنج اشاره کرد .

فروش مستقیم انواع سبوس

برنج پوسته های گوناگونی را شامل میشود، بنابراین سبوس برنج نیز در انواع گوناگونی تولید میگردد که نوع اول سبوس برنج، سبوسی میباشد که دارای این ویژگی ها میباشد 70 درصد پوسته داخلی و با ارزش برنج، 30 درصد پوسته رویی (پوسته اول) به همراه دانه های برنج (دانه مرغی) میباشد. این سبوس جانشین بسیار مناسبی و کمکی سبوس گندم و مورد مصرف دامداری ها، مرغداری ها و کارخانه های تولید خوراک میباشد و مصرف این سبوس را برای مشتریان توصیه میکنیم و نوع دوم سبوس برنج همان ترکیب سبوس نوع اول میباشد و تفاوتش این است که دو بار کوبیده شده است و بسیار نرم و یکدست تر است. یک نوع دیگر این محصول آردک درجه دو برنج میباشد. این محصول که دارای ترکیب 40 درصد پوسته اول و 60 درصد پوسته سوم میباشد. این محصول یک بار چرب و بسیار نرم و آردی است. آردک برنج برای خوراک دام و طیور بسیار مناسب میباشد.

مجموعه بازرگانی پاساد این محصولات را به صورت عمده به تمامی نقاط کشور پخش می کند و با توجه به کیفیت خوب محصولاتش همواره نظر خریداران عمده را به سمت خود جلب کرده است. مجموعه ی تولیدی بازرگانی پاساد محصولات را به طور عمده و در کمترین زمان و با کم ترین هزینه به دست مصرف کنندگان محترم می رساند.شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما در اتباط باشید.

شرکت بازرگانی پاساد در زمینه خرید و فروش سبوس و آرد برنج به صورت عمده فعالیت می‌کند.
جهت خرید سبوس و آرد برنج به صورت عمده با ما در ارتباط باشید.
جهت فروش سبوس و آرد برنج به صورت عمده با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *