معرفی شرکت:

زمینه های فعالیت این شرکت شامل واردات ، توزیع و فروش مواد اولیه و مکمل های غذایی دام و طیور و آبزیان در سطح کشور و همچنین صادرات و عرضه انواع فرآورده های تولیدی در کارخانه های فعال و سایر کالا های کشاورزی ، به اضافه ی انجام تمامی امور گمرکی و ترخیص در گمرکات مختلف کشور می باشد.
افتخارات شرکت
این مجموعه افتخار دارد تا محصولات کشاورزی نظیر یونجه، کاه، جو، گندم، ذرت و … ، خوراک های آماده ی تولیدی کارخانه ها نظیر کنسانتره ها، دان آماده، سبوس، کنجاله، سیلاژ ذرت و … ، مواد معدنی، پروتئینی و همچنین ضایعات کارخانه های غذایی که با قیمتی مناسب و ارزش غذایی بالا می توانند در پایین آوردن هزینه های واحدهای پرورش موثر باشند را برای مشتریان خود در سراسر کشور ارسال نماید.
محصولات عرضه شده :
تمامی انواع نهاده ها شامل ذرت ، سویا ، گندم و جو
اقلام دامی ( تفاله چغندر ، سبوس گندم ، سبوس برنج ، ذرت علوفه ای ، کاه ، یونجه ، ملاس ، باگاس ، پنبه دانه و … )
کنسانتره دام های پرشیر ، شیری و گوشتی
انواع خوراک آماده مرغ مادر و طیور گوشتی و تخمگذار با ضریب تبدیل مختلف ( پری استارتر ، استارتر ، رشدان ، میاندان ، پسدان )
انواع ویتامین ها ( ویتامین A ، ویتامین B1 , B2 , B3 , B6 , B9 , B12 و ویتامین E , H2 , K3  و نیاسین و کالپان و … )
افزودنی ها ( متیونین ، لیزین ، کولین و ترئونین و… )
کنجاله دانه روغنی ( کنجاله آفتاب ، کنجاله تخم پنبه ، کنجاله کلزا ، کانولا و … )
انواع خوراک آبزیان
جهت مشاهده کامل جدول محصولات شرکت اینجا کلیک کنید : محصولات

همکاری با شرکت های دیگر

این مجموعه از تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی که تمایل به فروش محصولات وارداتی ، صادراتی یا تولیدی خود در داخل و خارج از کشور را دارند دعوت به همکاری می نماید . جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید و فروش و واردات و صادرات انواع محصولات مرتبط با حوزه خوراک دام و طیور و آبزیان ، با کارشناس این مجموعه تماس حاصل فرمایید.
09126891426
09197234229