این مجموعه بزرگترین توزیع کننده نهاده ها بوده و خرید و فروش را با مدرن ترین روش انجام داده و همه روزه پاسخگوی تقاضاهای مشتریان می باشد.

بزرگترین توزیع کننده نهاده ها

بزرگترین توزیع کننده نهاده ها

مجموعه بزرگ پاساد تجارت با سال ها تجربه در زمینه واردات و صادرات و توزیع و پخش نهاده های دامی ،راه خود را با فعالیت در این زمینه و گسترش دادن بازار خرید و فروش در کشور ادامه خواهد داد.

نیروی جوان و فعال این مجموعه با سال ها اندوخته و پشتکار در زمینه توزیع ارقام مختلف خوراک دام و طیور،با بینشی والا و درک نیازهای مشتریان خود،رضایت مندی آنها را آرمان اصلی خود قرار داده است.

شرکت توزیع کننده

شرکت پخش و توزیع نهاده های دامی عمده امروزه توانسته است تمامی نیاز مشتریان در سراسر ایران را تامین کند.این شرکت ها بدون واسطه به عرضه محصولات اقدام می نماید.

مجموعه بزرگ ما قادر می باشد تمامی تقاضاهای مشتریان را پاسخگو باشد و این آمادگی را دارد تا بتواند با وجود محصولاتی که با تناژ بالایی در اختیار دارد،سفارش های مشتریان را در کم ترین زمان ثبت و در اختیار آنها قرار دهد.این مجموعه بنابر تقاضاهای مشتریان و سلیقه های متفاوت مشتریان خود،با تولیدکنندگان انواع مختلف نهاده های دامی  وارداتی در ارتباط بوده و میزان خرید خود را بر اساس نیازمندی های مشتریان انجام می دهد و محصولات را مستقیما از دست کشاورزان به مشتریان تحویل می دهد.

نهاده های دامی وارداتی بنا به نیاز مشتریان داخلی هر ساله در بعد وسیع تری انجام می گیرد و واردات این محصولات به ایران نامحدود بوده و در بازار ایران انواع مختلفی از آن را می توانید بیابید که تنوع این محصول در بازار ایران می تواند انتخاب های گزینش زیادی را پیش روی مشتریان بگذارد که این محصول در مجموعه ما با قیمت مناسب و به صورت عمده و مستقیم به تمام شهرهای ایران عرضه می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *